Välkommen att
kontakta oss!

Välkommen att kontakta någon av våra områdesansvariga.

Installation – industri

Försäljning och rådgivning

Sven Dalenberg
+46 (0)70-533 40 25
sven.dalenberg@vattenfall.com

Projektledning och teknikfrågor

Jonas Emanuelson
+46 (0)73-666 99 18
jonas.emanuelson@vattenfall.com
David Nordgren
+46 (0)72-976 61 22
david.nordgren@vattenfall.com

Installation – entreprenad

Försäljning och rådgivning

Jari Jokisalo
+46 (0)70-533 40 51
jari.jokisalo@vattenfall.com

Projektledning och teknikfrågor

Johan Karlsson
+46 (0)70-325 88 66
johan3.karlsson@vattenfall.com
Leif Proohf
+46 (0)70-533 05 16
leif.proohf@vattenfall.com

Apparatskåp – tillverkning och montering

Försäljning och rådgivning

Christoffer Andreasson
+46 (0)70-295 45 33
christoffer.andreasson@vattenfall.com

Projektledning och teknikfrågor

Samuel Lindskog
+46 (0)73-981 81 44
samuel.lindskog@vattenfall.com

eMobility

Försäljning och projektledning, tunga fordon

Gustav Dalenberg
+46 (0)73-038 45 58
gustav.dalenberg@vattenfall.com

Försäljning och projektledning, personbilar

Helena Johansson
+46 (0)70 533 05 18
helena.johansson@vattenfall.com
Fredrik Andreasson
+46 (0)72 527 70 64
fredrik1.andreasson@vattenfall.com

Solceller

Försäljning och projektledning

Jonathan Ruonakangas
+46 (0)73-082 74 98
jonathan.ruonakangas@vattenfall.com

Projektledning och teknikfrågor

Samuel Lindskog
+46 (0)73-981 81 44
samuel.lindskog@vattenfall.com

Dalenbergs El & Maskinteknik AB

Adress

Dalenbergs El & Maskinteknik AB
Maskingatan 9, 511 62 Skene
Org.nr: 556239-7975

Ledning

Mats Clementz, VD
+46 (0)70-431 35 57
mats.clementz@vattenfall.com

Ekonomi

Fakturor ska skickas i PDF-format till:
faktura@dalenbergs.se

Övriga ekonomifrågor skickas till:
ekonomi@dalenbergs.se

Ulrika Andersson
+46 (0)70-338 00 76
ulrika.andersson@dalenbergs.se

Copyright © Dalenbergs 2021

Vår dataskyddspolicy (PDF)
Top